Haber

Yozgat Belediyesi Bozokspor şampiyonluk hedefliyor

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. Grup’ta mücadele Yozgat Belediyesi Bozokspor Teknik Direktörü Adnan Avcu, hedeflerinin takımı üst lige taşımak olduğunu söyledi.

Kulüp binasında gazetecilerle bir araya gelen Avcu, takım olarak eleştiriye her zaman açık oldukların belirtti.

Şehri temsil ettiklerini ve çok önemli bir misyonların olduğunu dile getiren Avcu, “Hata yapmamak için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Ligde son hafta maçlarında 5’te 5 yapmakla her şeyi bitirmedik, daha yeni başlıyoruz. Biz kentimizi teslim etmek ismine elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz.” dedi.

Avcu, göreve geldiklerinde kısa, orta ve uzun süreli hedefler koyduklarını ifade ederek, “Şimdi orta müddette gayemize geldik. Yani artık tepede kalmak. Üstteki başka ekiplere Yozgat Bozokspor geliyor iletisi verdik. Artık gayemiz en zirvede olmak. Sürdürülebilir bir başarıyı yakalamak için şampiyon olmak için elimizden gelen ne varsa her şeyimizi ortaya koyacağız.” diye konuştu.

Taraftara şampiyonluk yolunda büyük görevler düştüğünü aktaran Avcu, “Çok hoş bir taraftar kümemiz var. Şampiyonluk yolunda gruplarına dayanak olsunlar.” tabirini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu