Teknoloji

Weird West: Definitive Edition, Switch konsoluna geliyor

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Wolfeye Studios, Weird West: Definitive Edition’ın Switch konsoluna geleceğini duyurdu. Bir çıkış tarihi açıklanmadı. Oyunun fiziksel versiyonu için ön siparişler şu anda Amazon’da hem standart (PlayStation 5, Switch) hem de Deluxe (PlayStation 5, Switch) sürümlerinde mevcuttur.
 
Batı temalı izometrik rol yapma oyunu
 
 
 
Kanun adamlarının ve silahşorların tehlikeli yaratıklarla sınır komşusu olduğu Predator West temalı Weird West’te bize izometrik bir rol yapma deneyi sunuluyor. Karanlık bir atmosferin hakim olduğu oyunda vereceğiniz kararlar yolculuğunuzu etkiliyor ve bir grup kahramanın hikayesine dokunabiliyoruz. Farklı bölgelere hatasız seyahat edebildiğimiz oyunda her ilerleme bize özgün bir yapı aktarıyor ve eylemlerimiz farklı sonuçlar buluyor.
 
Her adımın ve hareketin değerli olduğu oyunda dünya yaptığımız seçimlere tepki veriyor ve buna göre şekilleniyor. Şiddetli bir maceranın kapısını aralayan Weird West’te kendi efsanemizi yazmak için bulunuyoruz.
 
Weird West: Definitive Edition şu anda Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için dijital olarak mevcuttur.
 

https://twitter.com/devolverdigital/status/1660658264311226368

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu