Yaşam

Own Fallen Cry Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Own Fallen Cry 6. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

TRT1 ekranlarının sevilen yaz dizilerinden biri olan Kendi Düşlerim Ağlıyor her perşembe yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Başrollerini Eylül Tumbar ve Enes Koçak’ın paylaştığı dizi, oyuncu kadrosuyla da büyük ilgi görüyor. Romantik komedi dizisi dün akşam 5. bölümüyle ekrana geldi. Hemen ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kendi Fallen Crying dizisi 6. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Kendi hazırladığı Fallen Crying dizisinin son bölümünde; Alize ve Serkan’ın umutları kırılır. İkisi de duygularına hakim olamayarak asılsız saldırılarda bulundular.

Alize ve Serkan’ın bu halde olması Serap, Esma ve Bahar’ı çok mutlu eder. Ancak Kezban ve Hayri’nin hamlesi tüm planlarını alt üst edecektir.

Bahattin, babasından etkilenen Alize’nin kafasını karıştırırken, Tuğçe’ye Alize ile Serkan’ın evli olduğunu söyleyecektir.

Kendi yazdığı Fallen Crying serisinin yeni bölümünde; Alize ve Serkan’ın sakladıkları sır ortaya çıkar ve herkes onların evli olduğunu öğrenir.

Bu olaydan sonra Serkan ve Alize evliliklerine sahip çıkar ve herkesi evlerine davet eder. Ancak bu Bahar ve Serap’ı durdurmayacaktır.

Kendi Düşleri Ağlıyor yeni bölümüyle 27 Temmuz Perşembe akşamı 20:00’de TRT1 ekranlarında!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu