Haber

Lapseki’de ‘Yaz Spor Okulu’ sona erdi

‘Lapseki’de Yaz’ SporOkul bitti

ÇANAKKALE – Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Lapseki Belediyesi ve Lapseki Mahallesi sporTürkiye iş birliğiyle gençlere yönelik açılan yaz spor okulu, sertifika töreniyle sona erdi.

Lapseki Belediyesi ve Lapsekispor iş birliğiyle gençlere yönelik açılan yaz spor okulu, sertifika töreniyle sona erdi. Törene Lapseki Belediye Başkanı Eyip Yılmaz, Lapsekispor Teknik Müdürü Arkın Kamaşık, gençler ve aileleri katıldı. Törende spor okuluna katılan gençlere sertifikaları verildi.

Törende bir konuşma yapan Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, “Öncelikle çocuklarını yaz spor okuluna gönderen ve onlarla her gün buraya gelen siz velilerimize teşekkür ediyorum. Çocuklarınız sadece değil. Bu yaz spor okulunda futbol dersi verdim ama okullarda büyüklere saygı küçüklere sevgi nasıl davranılmalı diye konuştu. “Takımımız çocuklarınıza burada ders veriyor çünkü onlar derslerine ve arkadaşlarıyla ilişkilerine değer veriyorlar. Burada onlara eğitim veren, ders veren teknik ekibe teşekkür ediyorum. Gelecek yıl görüşürüz” dedi.

Lapsekispor Teknik Direktörü Arkın Kamaşık, “Bu yıl 80 çocukla başladık ama bu sayı 120’ye ulaştı. Yaz spor okulumuz iki ay sürdü. Yaz spor okulumuzda şu anda 6-12 yaş arası 80 öğrencimiz var. Biz ekip olarak yaz spor okuluna devam eden öğrencilerimize saygı ve sevgiyi öğretiyor, insanlara sporu sevdirmenin yollarını arıyoruz.Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Akıllıyı, çevikliği ve çevikliği severim. Aynı zamanda ahlaklı sporcu olarak bu yolda çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

baliseyhajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu