Yaşam

Barbie filmi kaç saat? Barbie filmi ne kadar sürer, kaç saat? Barbie filmi ne kadar sürer?

Barbie sineması kaç saat? Sorusu sinema ile ilgili en çok araştırılan detayın tam ortasında. Bu haberimizde sinema uzunluğu ve sinema ile ilgili merak edilen diğer soruları yanıtladık. Oppenheimer sinemasıyla aynı gün vizyona giren sinemanın detayları merak konusu. Filmin beyaz perdede gösterime girmesi nedeniyle Barbie artık dijital platformlarda yer almıyor. Pekala, barbie sineması kaç saat? Barbie sineması ne kadar sürüyor, kaç saat? Barbie filmi ne kadar sürüyor?

BARBIE SİNEMASI SAAT KAÇTA?

Barbie sineması 21 Temmuz itibarıyla 1 saat 54 dakika beyaz perdede seyirciyle buluşacak. Barbie sinemasının ne kadar süre vizyonda kalacağına dair net bir bilgi paylaşılmadı. Klasik olarak, büyük stüdyo tiyatroları için vizyon son tarihi genellikle 3 ila 4 ayın ortasında değişir. Bu nedenle Barbie sinemasının 3 ila 4 ay vizyonda kalacağı tahmin ediliyor.

Filmi izlemek isteyen bireyler sinemada filmi izleyebilirler. Filmin beyaz perdede gösterime girmesi nedeniyle Barbie artık dijital platformlarda yer almıyor. Sinemanın vizyondan kaldırılmasının ardından dijital platformlarda satışa sunulacağı ve internet üzerinden izlenebileceği öngörülmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu